divendres, 24 de novembre de 2017

Ordre de sortida de la 6a Pujada al Nas del Gegant

Acabem de sortejar l'ordre de sortida de la 6a Pujada al Nas del Gegant. En aquesta taula podreu comprovar el número de dorsal i hora de sortida de cada corredor.

Si us plau, si hi ha cap error en l'equip, o voleu fer algun canvi, cal comunicar-ho a l'organització quan abans millor.


Nas PLUS(+)

Dorsal Nom Equip Sortida
1 Isabel Pelegrina Barreiro CONCA SENGLARS 10:31:00
2 Josep Sendra Andreu CLUB PATXANGUERUS
D'ALFORJA
10:32:00
3 Albert Vilà Teixidó CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 10:33:00
4 Adrià Borrego Orpinell  CLUB EXCTA. MADTEAM 10:34:00
5 Josep Amill Fontanals CLUB CICLISTA BTT SARRAL 10:35:00
6 Bibiana Vico Galcera  ASS.EXCTA. CATALUNYA
DE REUS
10:36:00
7 Albert Ballesté Martorell C.E. MONTBLANC 10:37:00
8 David Mariné Calero  CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 10:38:00
9 David Delgado Parejo CLUB EXCTA. L'ESPARDENYA
VILALLONGA DEL CAMP
10:39:00
10 Adrian Blasco Toledo  CONCA SENGLARS 10:40:00
11 Agustí Pla Doce LILLA TRAIL TEAM 10:41:00
12 Santiago Marsal Vinadé TRAIL ROQUETES 10:42:00
13 Ingrid Ruiz Sánchez CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 10:43:00
14 Luis Pedrosa Bosca CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:44:00
15 Jaume Viñas Jerez 10:45:00
16 Marc Toda Vericat  ASS.ESP. MATXACUCA 10:46:00
17 Lluisma Mas Caceres  CLUB BTT MONTBIKE 10:47:00


Nas CLÀSSIC

Dorsal Nom Equip Sortida
51 Miquel Mivasago Sanchez
Gonzalez
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 11:01:00
52 Jordi Vega Clot  CONCA SENGLARS 11:02:00
53 Oriol Farràs Fisas  SECCIÓ EXCURSIONISTA
DE L'ATENEU SANTJUSTENC
11:03:00
54 Jordi Torres Cortés  CLUB EXCTA. MONTBLANC 11:04:00
55 Pol Vilà Figueras BORGES TRAIL 11:05:00
56 Joan Carles Roselló Piñol ASS.ESP. BLANCAFORT 11:06:00
57 Andreu Ayllon Aragones  CLUB EXCTA. ARÍTJOL 11:07:00
58 Josep Maquilon Pallerola CLUB EXCTA. SANT VICENÇ 11:08:00
59 Sílvia Iturria March CLUB ATLETIC MONTBLANC 11:09:00
60 Judit Francín Daimiel CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 11:10:00
61 Sara Martínez Torres CLUB EXCTA. MONTBLANC 11:11:00
62 Joan Martin Torres CLUB ATLETIC MONTBLANC 11:12:00
63 Guillem Sans Serra  CONCA SENGLARS 11:13:00
64 Jordi Hernandez Rius 11:14:00
65 Eric Serret Sole CENTRE EXCTA. LA XIRUCA
FORADADA
11:15:00
66 Albert Torres Cortes AE.Blancafort 11:16:00
67 Jonathan Fernández Lozano  CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 11:17:00
68 David Vallverdú Gené  CLUB EXCTA. MONTBLANC 11:18:00
69 Manuel Omaña Espinosa CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 11:19:00
70 Roger Bella Piñol 11:20:00
71 Marc Vidal Andreu CONCA SENGLARS 11:21:00
72 Xavier Galiana Andreu 11:22:00
73 Montserrat Albarracin Calls 11:23:00
74 Kike Gutierrez Toledo CLUB EXCTA.
ALLIBERADRENALINA
11:24:00
75 Alberto Carlos Sánchez
Márquez 
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 11:25:00