divendres, 2 de novembre de 2018

Ordre de sortida de la 7a Pujada al Nas del Gegant

Acabem de sortejar l'ordre de sortida de la 7a Pujada al Nas del Gegant. En aquesta taula podreu comprovar el número de dorsal i hora de sortida de cada corredor.

Si us plau, si hi ha cap error en l'equip, o voleu fer algun canvi, cal comunicar-ho a l'organització quan abans millor.



Dorsal Nom Equip Sortida
1 Ramon Torrent Beltran C.E.U.Sudactiu 10:01:00
2 Arnau Ollé Sanllehí CLUB EXCTA. ARÍTJOL 10:02:00
3 Josep Maquilon Pallerola CLUB EXCURSIONISTA ST. VICENÇ 10:03:00
4 Francesc Xavier Carreras Abel CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:04:00
5 Antoni Miró Andreu CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 10:05:00
6 Ingrid Ruiz Sánchez CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 10:06:00
7 Titus Güell Torner CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA 10:07:00
8 Lluisma Mas Caceres CLUB BTT MONTBIKE 10:08:00
9 Eric Serret Sole CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA 10:09:00
10 David Vallverdú Gené CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:10:00
11 Alberto Carlos Sànchez Màrquez CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 10:11:00
12 Adrian Blasco Toledo CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:12:00
13 Adrià Pérez Anglès CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA 10:13:00
14 Judit Francín Daimiel CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 10:14:00
15 Adam Picón Manyosa Cap 10:15:00
16 Pat Perpinyà Compte CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 10:16:00
17 Kike Gutierrez Toledo ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 10:17:00
18 Aleix Solé Aznar ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 10:18:00
19 Laura Pallejà Figueras ARITJOL CORREDORS LA SELVA 10:19:00
20 Josep M. Julve Lara CLUB ESP. L'ARENY 10:20:00
21 Marc Toda Vericat ASS. ESP. MATXACUCA 10:21:00
22 Bibiana Vico Galcera CLUB EXCTA. MADTEAM 10:22:00
23 Oriol Farràs Fisas SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L'ATENEU SANTJUSTENC 10:23:00
24 Georgina Batet Mateu CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 10:24:00
25 Gerard Ferre Grau Prenafetenc 10:25:00
26 Joan Pol Vilà Figueras ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 10:26:00
27 Carles Saladié Olivé CLUB EXCTA. MADTEAM 10:27:00
28 Xavier Jimenez Sans CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:28:00
29 Joan Cartanyà Martí CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:29:00
30 Manuel Omaña Espinosa CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 10:30:00
31 Josep Maria Rius Garcia AGRUP. CULT. VILA-SECA (SE) 10:31:00
32 Ivan Calvó Vigara CAP 10:32:00
33 Marc Brescolí Badia CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 10:33:00
34 Raúl Jimenez De Los Santos CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA 10:34:00
35 David Mariné Calero CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 10:35:00
36 Guillem Vilalta Reixach ASSOCIACIO ESPORTIVA MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDÀ 10:36:00
37 Sílvia Iturria March CLUB EXCTA. MONTBLANC 10:37:00
38 Eva Cristina Llobat I Gracià CLUB BTT MONTBIKE 10:38:00
39 Miquel Mivasago Sanchez Gonzalez ATLETES D'ALTAFULLA 10:39:00